Zaprojektuj paczkę firmową

Potrzebujesz spersonalizowanego zestawu
prezentowego dla pracowników lub partnerów? Dla Twojej firmy zaprojektujemy paczkę z indywidualnie dobranymi produktami, ich brandingiem i dedykowaną pocztówką.
To Twój projekt od podstaw, ale z naszą pomocą. Możesz również wybrać zestaw z naszej kolekcji Paczek Collection i dowolnie dopasować go do potrzeb Twojej firmy.
Napisz do nas!

Omawiamy pomysł

Po otrzymaniu briefu rozpoczynamy kreatywny proces tworzenia oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.

Tworzymy paczkę

Zaczynamy proces projektu, kreacji i realizacji zamówienia zgodnie z wybraną ofertą. Dobieramy produkty najwyższej jakości i personalizujemy paczkę.

Dostarczamy wrażenia

Mamy to! Gotowy, spersonalizowany zestaw zostaje dostarczony do Twoich klientów, kontrahentów lub pracowników, wzbudzając pozytywne emocje i doświadczenia!

Zaplanujemy Kalendarz
Okazji dla Twojej Firmy!

Chcesz zadbać o relacje i komunikację w firmie na cały rok? Pomożemy przygotować kalendarz okazji spersonalizowany do Twoich potrzeb!

Nasze realizacje

Less waste – zrównoważone opakowania

Dbamy o środowisko i zrównoważony rozwój. W paczkach Magic Pack często znajdziesz produkty zapakowane w papier i szkło. Nasze zestawy pakowane są w ekologiczne kartony kraftowe, wykonane z recyklingowanych materiałów i w pełni biodegradowalne.

Co o nas mówią nasi klienci

Kaja

Grupa OLX

"Współpraca z Grupą Hands to gwarancja zadowolenia. Bezproblemowa i profesjonalna obsługa klienta, a także mnóstwo świetnych i wyjątkowych pomysłów. Nie ma dla nich zadań niemożliwych ;)"

Tomasz

Vernise

"Zawsze otrzymujemy propozycje prezentów, które są wyjątkowe oraz trafiają w gust naszych pracowników i klientów. Nieszablonowe podejście oraz profesjonalizm zespołu Magic Pack powodują, że współpraca jest przyjemnością"

Paulina Pawlarczyk

ReView Lab

"Niezmiernie cenię sobie zaangażowanie Magic Pack w każdy projekt. Terminowość, słowność i kreatywność - pełen profesjonalizm."

Najczęściej zadawane pytania

Jak szybko będzie zrealizowane moje zamówienie?

Proces tworzenia paczek Create zależy od: brandingu, produkcji, wybranych produktów, a także okazji, która przyświeca wręczaniu paczek. Jeśli potrzebujesz, żebyśmy wykonali dla Ciebie indywidualne produkty lub gadżety, na realizację możemy potrzebować od 14 do 40 dni. Jeśli jednak zależy Ci na czasie, skorzystaj z Paczki Collection.

Czy możemy sami ułożyć życzenia na kartce w paczkach?

Oczywiście! Jeśli chcesz mieć tę przyjemność, by samodzielnie podziękować za współpracę, możesz samodzielnie stworzyć kartkę, a następnie dostarczyć nam, abyśmy mogli umieścić ją w paczce.

Lubię dbać o ekologię, jakie rozwiązania możecie mi zaproponować?

Na co dzień wspieramy inicjatywy zero waste w firmach. Wspólnie dobieramy wszystkie możliwe rozwiązania, które pomogą zadbać o środowisko. Od opakowania, przez wypełnienie i ozdoby, aż po same produkty! Możemy razem stworzyć prawdziwie ekologiczną paczkę, dzięki której podziękujesz za współpracę i jednocześnie zadbasz o planetę.

Czy możecie dostarczyć paczki w wybranym przez nas terminie?

Takie rozwiązanie to nasza specjalność! Zajmujemy się procesem obdarowywania od pomysłu, po dostarczenie paczek pod wskazane adresy. Wystarczy przesłać nam jedynie bazę adresową, a my zajmujemy się całą logistyką!

Ile czasu wcześniej najlepiej zgłosić się do Was z pomysłem, aby zdążyć z realizacją paczek?

Najlepiej skontaktować się z nami, jak tylko wpadniesz na pomysł inicjatywy wręczenia paczek! Im wcześniej
zgłosisz nam swój pomysł, tym lepiej i bardziej kompleksowo będziemy mogli wesprzeć Cię w tym procesie,
znajdując wyjątkowe rozwiązania.

Złóż zamówienie już teraz

Otrzymaj wycenę prezentów firmowych na Boże Narodzenie, gadżety firmowe lub pakiety powitalne dla nowych pracowników. Prześlij nam kilka informacji o tym, jak możemy Ci pomóc, oraz wszelkie pytania.
Pola z gwiazdką (*) są obowiązkowe. Wypełniając ten formularz akceptujesz warunki przetwarzania danych osobowych.