Potrzebujesz stworzyć prezenty dla klientów i pracowników swojej firmy? A może planujesz realizację paczki PR, która ukaże Twoje produkty w nowym świetle, dzięki czemu influencerzy z przyjemnością udostępnią ją u siebie na profilach społecznościowych? Jak wpaść na kreatywny pomysł, który nie tylko sprawi przyjemność, ale też zapadnie w pamięć i poprawi sprzedaż Twoich produktów? Rozwiązujemy tę tajemnicę na przykładzie paczki dla firmy AVIA.

Kreatywny warsztat

Pierwszym krokiem po kontakcie klienta jest warsztat kreatywny. To podczas niego spotyka się zespół specjalistów po stronie klienta z naszą załogą. Na tym etapie łączy się wiedza o potrzebach i oczekiwaniach klienta z kreatywnością zespołu Magic Pack. W przyjemny sposób rozmawiamy o celu, który stoi przed paczkami i nieskończonych możliwościach jego osiągnięcia. Dla firmy AVIA priorytetem paczek było obdarowanie nimi swoich pracowników, a dokładniej mężczyzn w przedziale wiekowym 35 – 55 lat, którzy pasjonują się motoryzacją. Natomiast, idea paczki miała nawiązywać do profilu działalności firmy paliwowej AVIA. Dodatkowo, wspólnie wypracowaliśmy kierunek i styl, który spodobał się klientowi.

Magiczna koncepcja

Po ustaleniu celu i poznaniu profilu osób obdarowanych paczkami cała przyjemność zostaje po naszej stronie. Łączymy kropki, uruchamiamy wyobraźnię – to tutaj dzieje się magia! W przypadku marki AVIA zwycięzkim pomysłem na paczki dla pracowników były zapakowane w kanister przedmioty dodające energii i hasło “Włączamy 6 bieg”. Mocne i spójne z marką kolory stworzyły charakter, na którym zależało klientowi. Co więcej, do każdego przedmiotu została dodana zawieszka, która wykorzystując cechy produktu wyjaśniała sposób, w jaki dany produkt zadba o energię pracowników firmy.

Błyskawiczna realizacja

Jak tylko otrzymamy akceptację koncepcji kreatywnej, jej wizualizacji i kosztorysu, w Magic Pack zaczynamy proces realizacji. Według wytycznych klientów możemy umieścić logo firmy na wybranych produktach, opakowaniu oraz dodatkach, jak zawieszki. Przygotowujemy treści wiadomości lub życzeń dla klientów, umieszczonych w paczce. Następnie, pakujemy i wysyłamy gotowe już prezenty do bazy, którą dostarcza nam klient. Paczki możemy wysłać w jedno miejsce, na przykład do siedzimy firmy klienta lub bezpośrednio do pracowników, którzy docelowo mają otrzymać prezenty firmowe. Mamy w tym wprawę, dlatego nie dajemy naszym klientom długo czekać!

Efekt końcowy

Mamy to! My czekamy na Waszą opinię, a Wy spijacie śmietankę, ciesząc się napływającymi od pracowników, klientów lub innych osób obdarowanych słów podziękowań. Możecie się spodziewać wielu zaskoczeń, zdjęć z prezentami, gadżetów, które wypełnią biurową oraz internetową przestrzeń oraz ogromu radości! To właśnie jest najlepsze w Magicznych Paczkach!

Jakie paczki dla firm realizujemy za pomocą tej metody?

Poza prezentami dla klientów, partnerów biznesowych lub pracowników, ten sposób pracy sprawdza się również w przypadku paczek PR dla dziennikarzy oraz influencerów, przesyłek promocyjnych produktów Twojej firmy, wysyłek samplingowych, a nawet koszy prezentowowych. Mamy też doświadczenie w tworzeniu upominków z materiałów produkcyjnych lub odpadów firm. Wykonywaliśmy już również wiele niestandardowych gadżetów i chyba nie musimy pisać, że wyszły ma-gi-cznie?!