Ho, ho, ho! – powiedział wielkanocny zając na widok góry prezentów do rozdania. Tak, to właśnie on wiosną zastępuje św. Mikołaja, który po Bożym Narodzeniu udaje się na zasłużone wakacje. Zając- ma wiele pracy, dlatego chętnie mu pomagamy! Wielkanoc też jest przecież czasem rozdawania prezentów. I to nie mniej intensywnym.

Potrzeba prawdziwej magii, aby dostarczyć wszystkie upominki na czas. Na szczęście nam jej nie brakuje. Ekipa Magic Pack pomaga wszystkim zającom, ale najczęściej tym zatrudnionym w firmach. Przygotowujemy prezenty wielkanocne dla klientów i pracowników. Wielkanoc 2024 wypada już pod koniec marca. Zapoznaj się z naszą ofertą i zadbaj o bliskich współpracowników.

Zadbaj o prezenty na święta wielkanocne nie tylko dla rodziny

Wielkanoc to świetna okazja do obdarowania innych upominkami. Nie tylko członków rodziny, ale również pracowników, klientów czy przełożonych. Jeśli pracujesz w dziale marketingu, zapewne chcesz podtrzymać pozytywny wizerunek firmy. I jeszcze zadbać o relacje międzyludzkie? Prezent wielkanocny dla pracownika lub klienta pomaga osiągać te cele! Jest tylko jeden warunek. Upominek musi być dopasowany do Twojej firmy oraz do samej okazji. przygotowany z sercem!

Jakie są idealne prezenty na święta wielkanocne? Oto kilka naszych porad:

  • Pamiętaj o wyjątkowym charakterze wiosennych Świąt Wielkanocnych

Kurczaczki, czekoladowe słodkości i inne wiosenne śliczności to doskonałe prezenty wielkanocne dla pracowników. Kojarzą się nie tylko z Wielkanocą, ale przede wszystkim z wiosną.

Przetwory owocowe przydadzą się na świątecznym stole. Zazwyczaj po śniadaniu wielkanocnym cała rodzina smakuje mazurka i cytrynową babkę. Czekoladowe jajeczka i zajączki z Magicznej Paczki wzbogacą deserowe menu!

  • Wyczaruj piękne opakowanie

Magiczne Paczki zawsze dbają o wizualną oprawę. Prezenty wielkanocne dla firm cieszą oko radosną kolorystyką. Wiosną przyroda budzi się do życia. Także ludzka natura musi przejść przemianę. Żywe kolory pomagają wywołać uśmiech na twarzy.

Dbamy o to, aby magiczne paczki wyglądały elegancko i adekwatnie do okazji. W Wielkanoc chętnie sięgamy po zielony chrobotek. Takie „leśne runo” to najlepsza scenografia dla wielkanocnych upominków.

  • Odpowiedz na pragnienie Twoich klientów i pracowników

Trafny prezent wielkanocny dla klienta lub pracownika poprawi firmowe relacje w zespole. Pomyśl, co sprawi mu największą radość. Zastanów się, co lubi i jakie ma zainteresowania.

Magiczne paczki są zróżnicowane, więc z łatwością zamówisz spersonalizowane prezenty wielkanocne dla firm. Możesz samodzielnie dokonać wyboru lub zdać się na nasze doświadczenie. Wystarczy, że w kilku słowach opowiesz o ludziach, z którymi współpracujesz. Z pewnością przygotujemy wyjątkowe upominki!

Jesteś pracownikiem? Przygotuj prezent wielkanocny dla szefa!

Wielkanoc jest świętem dla wszystkich, nie tylko pracowników i klientów. Możesz zatem razem z innymi członkami działu zamówić prezent wielkanocny dla szefa. Drobny upominek poprawi relacje i wywoła uśmiech. W Magic Pack mamy eleganckie prezenty na święta wielkanocne. To właśnie takie zestawy idealnie nadają się na upominek dla przełożonego. Sprawdź na przykład paczkę „Eleganckie Święta Wielkanocne”!

Wyzwól w szefie czarodziejską moc uśmiechu. Z pewnością uda się to osiągnąć, gdy otrzyma słodkiego zająca z czekolady, obsypanego owocową posypką. Ten prezent wielkanocny dla szefa zawiera ponadto słodkości z marcepanu oraz przepyszną konfiturę.

Kiedy daje się prezenty wielkanocne? Zamów z wyprzedzeniem!

Nasza magiczna ekipa przygotowuje paczki z wielką wprawą. Jeśli jednak chcesz złożyć zamówienie dla kilkudziesięciu pracowników, lepiej odezwij się do nas wcześniej. Prezenty na Wielkanoc 2024 możesz już znaleźć w zakładce Kolekcja Paczek na stronie Magic Pack.

Przygotowaliśmy kilkanaście różnych propozycji, a wśród nich:

  • zestaw „Wielkanocny must have” – białe wino, miód wielokwiatowy w szklanym dzbanuszku, jajko z białej czekolady z dodatkiem pistacji, wielkanocna mini babka piaskowa ręcznej roboty, kraftowa czekolada z manufaktury z dodatkiem wybranych owoców;
  • zestaw „Pastelowa wiosna” – aromatyczna kawa ziarnista, czekoladki, zdrowotny syrop na miodzie, ekologiczna konfitura, świeca sojowa o pięknym wiosennym zapachu;
  • zestaw „Paczka dobroci” – mix czekoladowych słodyczy, takich jak: wielkanocne jajeczka, kurczaczki, lizaki, ciasteczka oraz ręcznie robione produkty z zaprzyjaźnionych manufaktur;
  • zestaw „Wielkanocny upominek z jajem” – jajka wielkanocne, ekologiczna konfitura morelowa z lawendą, aromatyczna kawa Etiopia, esencjonalna kawa Brazylia, zając czekoladowy z piankami;
  • zestaw „Dobry humor na wiosnę” – ekologiczna herbatka „Dobry humor”, marchew, butelka z zaparzaczem do herbaty, sukulent w pudełku, wiosenny zestaw do uprawy warzyw.

 

W tym roku Niedziela Wielkanocna wypada już 31 marca. Kiedy daje się prezenty wielkanocne? Najlepiej jeszcze w Wielkim Tygodniu. Zamów wybrane zestawy już dziś! Wówczas masz pewność, że zarówno nasz zespół, jak i pracowity wielkanocny zając dostarczą przesyłkę na czas!