Wigilia firmowa to świetny czas na docenienie całorocznej pracy zespołu. Jednak tryb hybrydowy czy zdalny już na dobre przyjął się w wielu firmach. Jak zatem dopasować wigilię do obecnego stylu pracy i zorganizować aktywności, których nie będzie chciało się ominąć?

Mamy kilka sposobów!

Przez żołądek do serca

W grudniu pomarańcze, pierniczki i barszcz smakują wyjątkowo. Dlaczego by nie stworzyć jeszcze jednej okazji do celebracji jedzenia? Pomyśl o wysłaniu swoim pracownikom zestawu produktów wraz z instrukcją do własnoręcznego przygotowania wybranej potrawy. Co powiesz na zorganizowanie przez Twoją firmę konkursu dla pracowników na najpiękniej udekorowane pierniczki? A może spotkanie video z cenionym kucharzem, który zdradzi przepis na nową potrawę i kilka swoich kulinarnych sztuczek?

Doświadczenia

Nic tak nie zapada w pamięć, jak doświadczenia! Warsztaty rękodzieła online, przyjemne szkolenie o tematyce work life balance i dobrego odpoczynku, a może pierwsze warsztaty o sztuce medytacji? 

Rozważ przeprowadzenie szybkiej ankiety w zespole, aby mieć pewność, że trafisz z tematem, a my zorganizujemy niezbędne elementy do udziału w warsztatach, świątecznie je spakujemy i roześlemy do Twoich pracowników.

Integracja online

Świąteczny klimat sprzyja rozmowom, dlatego wigilia to świetny czas na integrację online.

Wykorzystaj jeden z komunikatorów online jak zoom i wspólnie z pracownikami wypełnijcie je dziecięcą radością. Gry w wersji online, quizy, kalambury, turniej Jaka to melodia, a może karaoke? Możliwości jest mnóstwo. Na zakończenie, możesz też włączyć automatyczny przydział do losowych pokojów kilkuosobowych, aby dać szansę pracownikom na krótką rozmowę i lepsze poznanie się bez natłoku codziennych obowiązków!

Personalizacja

Jak zaskoczyć pracowników prawdziwie oryginalnym prezentem? Zadbaj o personalizację! 

Produkty z indywidualnie przygotowaną grafiką, nawiązującą do Twojej firmy, zestaw świątecznych piżam z logo firmy, brandowana świeczka o zapachu kojarzącym się z Twoją firmą i kreatywna kartka z dowolnymi życzeniami. Zorganizujemy to dla Ciebie!

Firmowy wyjazd

Jeśli online to dla Twojej firmy codzienność i masz ochotę na małą odmianę, wykorzystaj wigilię do zorganizowania wyjazdu firmowego! Zapewnimy piękną przesyłkę, która przekaże Twoim pracownikom kreatywne zaproszenie na integrację i starter pack przydatnych przedmiotów na wspólnym wyjeździe.

Paczki Create

Wszystkie te pomysły zrealizujesz z naszymi Paczkami Create. Zdradź nam, o czym myślisz, zaproponujemy Ci zawartość paczki, ustalimy jej wygląd, branding, projekt kartki z życzeniami i preferowaną dostawę. O nic nie będziesz się martwić, a my zadbamy, by świąteczny klimat dotarł do każdej osoby z Twojej firmy. 

Przeczytaj więcej o paczkach Create: https://magicpack.pl/paczka-create/ 

Pamiętaj o jednym – to rozwiązanie jest magiczne, nie ma żadnych ograniczeń!