Dzień robi się coraz krótszy, a zadań w pracy wydaje się więcej niż zazwyczaj? 

Wiemy, że przedświąteczny czas potrafi być niezwykle intensywny. Jednocześnie, grudzień, to również ostatnia chwila, aby pomyśleć o zbliżających się świętach.

Święta to okazja

Obdarowywanie się stwarza okazję do firmowej integracji, która w świątecznej atmosferze magicznie sprzyja spojrzeniu na siebie i innych łagodniejszym okiem. Ponadto, święta oznaczają również nadchodzący koniec roku, czyli idealny czas na podsumowanie pewnego etapu współprac. Regularne dziękowanie pracownikom oraz klientom za ich wkład i zaangażowanie jest pięknym zwyczajem, który ma niezwykłą siłę umacniania profesjonalnych relacji.

Budowanie relacji LAST MINUTE 

Mimo pędzącego czasu, wierzymy, że na budowanie relacji nigdy nie jest za późno. Rozumiemy, że nawet, gdy relacje w Twojej firmie są jednym z priorytetów, wiele spraw może odwrócić od nich Twoją uwagę. Właśnie dlatego stworzyliśmy Paczki Collection, dzięki którym masz pewność, że prezenty dotrą do Ciebie przed świętami!

Paczki Collection

Kolekcja kreatywnych zestawów na każdą okazję, to właśnie Paczki Collection. 

Na bieżąco rozszerzamy naszą ofertę, dodajemy nowe zestawy i okazje. Uwielbiamy znajdować najciekawsze produkty, dopasowane do różnorodnych klientów i pracowników. 

Dla aktywnych

Urlop, święta, lato czy zima – każdy moment jest dobry, aby wyjść z domu i aktywnie spędzić czas. Na krótsze spacery i dłuższe wędrówki, z pewnością przyda się coś ciepłego na głowę, wielorazowe butelki i przekąski dodające energii.

Dla tych, którzy każdą chwilę wykorzystują na rozwój i naukę

Jeśli Twoi pracownicy lub klienci uwielbiają dbać o dobrą organizację pracy, powtarzają, że bez dobrego planu nie ma sukcesów – podaruj im trochę inspiracji. W tej kategorii znajdziesz planery, dzienniki ale i narzędzia pozwalające odszukać niezbędny balans.

Dla entuzjastów zdrowego stylu życia

Czy można dziękować piękniej niż okazując troskę o czyjeś zdrowie? Batony proteinowe, pyszne i rozgrzewające syropy oraz domowe konfitury. Te zestawy, to wsparcie w dbaniu o tak ważną dziś odporność.

Dla tych, którym zawsze zimno

Podaruj odrobinę ciepła tym, którzy jeszcze nie polubili się z zimą, uwielbiają napary i rozgrzewające napoje. Ciepło to podstawa!

Dla pasjonatów DIY

Niech świąteczna radość trwa jak najdłużej! Grzaniec, fondue, a może samodzielnie zrobione pankejki? Radości ze wspólnego działania nie da się zapomnieć!

Dla klientów Premium

Czy któraś z Twoich współprac zasłużyła na solidne DZIĘKUJĘ. Z tymi zestawami okażesz wdzięczność z wielką klasą!

Wybierz paczki Collection i nie martw się prezentami w te święta!