Kreatywne Magiczne Paczki

Potrzebujesz spersonalizowanego zestawu prezentowego dla pracowników lub partnerów biznesowych? Niestandardowych pomysłów, niezapomnianych upominków biznesowych, efektu WOW po otwarciu pudełka?
Zrobimy to dla Ciebie! Stworzymy paczkę indywidualnie dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Personalizowany zestaw

W Magicznych Paczkach wszystkie przedmioty dobrane są na podstawie indywidualnej analizy potrzeb i kultury Twojej firmy. Możemy przygotować upominki nawet z użyciem wytwarzanego przez Twoją firmę produktu!

Promocja produktu

W Magicznych Paczkach opakowanie i komunikacja produktu odpowiada jego charakterowi. Skutecznie wspieramy kampanie samplingowe i seedingowe. Zasilamy pomysłem, realizacją oraz wysyłką.

Paczki PR

Paczki dla dziennikarzy lub inlfuencerów, które kreatywnie wyróżnią się na tle innych upominków? Magiczne Paczki to rozwiązania, które dbają o niezapomniane doświadczenia, mieszczące się w gabarytach przesyłki.

Jak tworzymy
unikatowe prezenty?

Jak tworzymy paczki, które osiągają cele naszych Klientów oraz zapadają w pamięć na lata?
Kluczem jest kreatywny warsztat, magiczna koncepcja i błyskawiczna realizacja.
Przetestowaliśmy ten model na największych. Sprawdź, jak zadziałał dla firmy AVIA!

Nasze realizacje

Indywidualne opakowania

Magiczne Paczki dla firm to również nieskończone możliwości opakowania, które dopełnia efekt zawartości prezentu. Realizujemy również kosze prezentowe i indywidualne projekty pudełka. Dbamy o środowisko i zrównoważony rozwój, więc wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu, a kartony projektujemy tak, by zyskały drugie życie.

Co o nas mówią nasi klienci

Kaja

Grupa OLX

"Współpraca z Grupą Hands to gwarancja zadowolenia. Bezproblemowa i profesjonalna obsługa klienta, a także mnóstwo świetnych i wyjątkowych pomysłów. Nie ma dla nich zadań niemożliwych ;)"

Tomasz

Vernise

"Zawsze otrzymujemy propozycje prezentów, które są wyjątkowe oraz trafiają w gust naszych pracowników i klientów. Nieszablonowe podejście oraz profesjonalizm zespołu Magic Pack powodują, że współpraca jest przyjemnością"

Paulina Pawlarczyk

ReView Lab

"Niezmiernie cenię sobie zaangażowanie Magic Pack w każdy projekt. Terminowość, słowność i kreatywność - pełen profesjonalizm."

Najczęściej zadawane pytania

Jak szybko będzie zrealizowane moje zamówienie?

Proces tworzenia paczek Create zależy od: brandingu, produkcji, wybranych produktów, a także okazji, która przyświeca wręczaniu paczek. Jeśli potrzebujesz, żebyśmy wykonali dla Ciebie indywidualne produkty lub gadżety, na realizację możemy potrzebować od 14 do 40 dni. Jeśli jednak zależy Ci na czasie, skorzystaj z Paczki Collection.

Czy możemy sami ułożyć życzenia na kartce w paczkach?

Oczywiście! Jeśli chcesz mieć tę przyjemność, by samodzielnie podziękować za współpracę, możesz samodzielnie stworzyć kartkę, a następnie dostarczyć nam, abyśmy mogli umieścić ją w paczce.

Lubię dbać o ekologię, jakie rozwiązania możecie mi zaproponować?

Na co dzień wspieramy inicjatywy zero waste w firmach. Wspólnie dobieramy wszystkie możliwe rozwiązania, które pomogą zadbać o środowisko. Od opakowania, przez wypełnienie i ozdoby, aż po same produkty! Możemy razem stworzyć prawdziwie ekologiczną paczkę, dzięki której podziękujesz za współpracę i jednocześnie zadbasz o planetę.

Czy możecie dostarczyć paczki w wybranym przez nas terminie?

Takie rozwiązanie to nasza specjalność! Zajmujemy się procesem obdarowywania od pomysłu, po dostarczenie paczek pod wskazane adresy. Wystarczy przesłać nam jedynie bazę adresową, a my zajmujemy się całą logistyką!

Ile czasu wcześniej najlepiej zgłosić się do Was z pomysłem, aby zdążyć z realizacją paczek?

Najlepiej skontaktować się z nami, jak tylko wpadniesz na pomysł inicjatywy wręczenia paczek! Im wcześniej
zgłosisz nam swój pomysł, tym lepiej i bardziej kompleksowo będziemy mogli wesprzeć Cię w tym procesie,
znajdując wyjątkowe rozwiązania.

Złóż zamówienie już teraz

Otrzymaj wycenę prezentów firmowych na Boże Narodzenie, gadżety firmowe lub pakiety powitalne dla nowych pracowników. Prześlij nam kilka informacji o tym, jak możemy Ci pomóc, oraz wszelkie pytania.
Pola z gwiazdką (*) są obowiązkowe. Wypełniając ten formularz akceptujesz warunki przetwarzania danych osobowych.