Wysyłka, projektowanie opakowań, branding i magazynowanie

Potrzebujesz wsparcia z wysyłką Twoich prezentów,
ich magazynowaniem lub konfekcją? A może chcesz się dowiedzieć, jaki prezent zaskoczy Twoich pracowników
lub klientów? Skorzystaj z wybranej usługi Magic Pack
i regularnie wzmacniaj relacje biznesowe Twojej firmy.

Warsztaty i badanie potrzeb

Nie wiesz, jakie prezenty będą pasowały do kultury Twojej firmy lub osób, które chcesz obdarować? Przeprowadzimy warsztat kreatywny i odkryjemy potrzeby Twojego zespołu!
Zamów usługę

Konfekcjonowanie i pakowanie

Masz własne produkty, które nie mają firmowych opakowań? Zaprojektujemy indywidualnie i unikatowe opakowania dla Twojej marki.
Zamów usługę

Magazynowanie

Zamawiasz zestawy powitalne dla pracowników - welcome packi, ale nie masz gdzie ich przechowywać? Skorzystaj z naszego magazynu! Dysponujemy dużym, nowoczesnym i bezpiecznym zapleczem magazynowym.
Zamów usługę

Logistyka oraz wysyłka

Kompleksowo obsługujemy proces logistyki – oferujemy przygotowanie, pakowanie oraz sprawną wysyłkę paczek do dowolnej liczby adresatów i miejsc. Obsługujemy zarówno wysyłki jednorazowe, jak i sukcesywne.
Zamów usługę

Magazyn dla Twojej firmy

  • Nowoczesna przestrzeń magazynowa.
  • Przechowuj u nas swoje paczki prezentowe i na bieżąco zlecaj nam ich wysyłkę pod wskazany adres!
  • Zwolnisz miejsce w firmie i oszczędzisz czas!

Pakujemy Twoje paczki

Z najwyższą dbałością o szczegóły zajmujemy się przygotowaniem paczek do wysyłki. Powierz nam branding, pakowanie i dekorowanie paczek prezentowych dla Twoich klientów lub pracowników.

Co o nas mówią nasi klienci

Kaja

Grupa OLX

"Współpraca z Grupą Hands to gwarancja zadowolenia. Bezproblemowa i profesjonalna obsługa klienta, a także mnóstwo świetnych i wyjątkowych pomysłów. Nie ma dla nich zadań niemożliwych ;)"

Anna

TWISTO

Polecam współpracę z Magic Pack, zamówione paczki były bardzo ładne. Każdy znajdzie coś w swoim budżecie, Pani Karina była bardzo zaangażowana w pomoc z dobraniem odpowiednich paczek z logo firmy oraz życzeniami w środku. Szybko odpowiadała na wszelkie pytania. Magic Pack to profesjonalna firma godna polecenia!

Wioleta

Axell Group

Polecam z całego serducha! Zamawianie u Państwa prezentów biznesowych to czysta przyjemność, począwszy od zapytań, ofert wstępnych, dostępności towaru, kontaktu, skończywszy na wycenach, realizacjach z pełnym brandingiem. Praca z takimi ludźmi to czysta przyjemność! Wszystko na czas, zgodnie z ustaleniami, a jakość i pakowanie to klasa sama w sobie! Gotowość na każdym etapie zamówienia, a przede wszystkim duża doza cierpliwości dla wymagających klientów. Gratuluje profesjonalizmu i mam nadzieję, że to nie ostatni wspólny projekt!

Patrycja

ECS

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Dziękuję bardzo za pomoc oraz pomysły dotyczące paczek dla pracowników. Polecam.

Aleksandra

Edge one sollution

Rewelacyjna firma, szybka i fachowa realizacja. Można zawsze liczyć na wsparcie i świetne pomysły :) Bardzo polecam współpracę! :)

Tomasz

Vernise

"Zawsze otrzymujemy propozycje prezentów, które są wyjątkowe oraz trafiają w gust naszych pracowników i klientów. Nieszablonowe podejście oraz profesjonalizm zespołu Magic Pack powodują, że współpraca jest przyjemnością"

Paulina Pawlarczyk

ReView Lab

"Niezmiernie cenię sobie zaangażowanie Magic Pack w każdy projekt. Terminowość, słowność i kreatywność - pełen profesjonalizm."

Dla kogo jest paczka Service?

Paczka Service dba o rozwiązania związane bezpośrednio z działaniem logistyki. Jeśli masz już przygotowane paczki, ale potrzebujesz je zapakować oraz przesłać do bazy adresowej – my zajmiemy się całym procesem, aby Twoje paczki dotarły bezpiecznie pod wskazany adres. A jeżeli potrzebujesz magazynować swoje welcome packi lub inne paczki prezentowe
– zadbamy o ich bezpieczne przechowywanie oraz wysyłkę w dowolnym momencie.

Czy możecie dostarczyć paczki w wybranym przez nas terminie?

Oczywiście, Twój kalendarz jest dla nas najważniejszy i zrobimy wszystko, aby paczki dotarły na czas.

Czy jest możliwość magazynowania u Was palet z gadżetami?

To właśnie jest Paczka Service – jeśli potrzebujesz przestrzeni oraz zabezpieczenia i magazynowania Twoich
firmowych gadżetów – możesz na nas liczyć!