Prezenty dla klientów
i pracowników

Nasze paczki są gotowe na każdą okazję! Świąteczne upominki świecą w ciemnościach, jesienno-zimowa kolekcja doda powera w pracy, a zestawy na Jubileusze zadbają o niezapomnianą integrację Twoich pracowników lub klientów.

Zestawy

FILTRY:
SORTUJ:
56
Plażowy niezbędnik
58
Kolory mają moc
114
Słoneczny piknik
197
Mocny start
216
Graj w zielone
100
Belgijska czekolada i bąbelki
201
Najlepiej pod słońcem
122
Kolorowe wibracje
100
W siódmym niebie

Less waste - zrównoważony rozwój

Dbamy o środowisko i zrównoważony rozwój. W paczkach Magic Pack często znajdziesz produkty zapakowane w papier i szkło. Nasze zestawy pakowane są w ekologiczne kartony kraftowe, wykonane z recyklingowanych materiałów i w pełni biodegradowalne.

Co o nas mówią nasi klienci

Kaja

Grupa OLX

"Współpraca z Grupą Hands to gwarancja zadowolenia. Bezproblemowa i profesjonalna obsługa klienta, a także mnóstwo świetnych i wyjątkowych pomysłów. Nie ma dla nich zadań niemożliwych ;)"

Tomasz

Vernise

"Zawsze otrzymujemy propozycje prezentów, które są wyjątkowe oraz trafiają w gust naszych pracowników i klientów. Nieszablonowe podejście oraz profesjonalizm zespołu Magic Pack powodują, że współpraca jest przyjemnością"

Paulina Pawlarczyk

ReView Lab

"Niezmiernie cenię sobie zaangażowanie Magic Pack w każdy projekt. Terminowość, słowność i kreatywność - pełen profesjonalizm."

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest minimalna liczba zamawianych zestawów, aby móc złożyć zamówienie?

Jest to minimum 50 zestawów. Jeśli chcesz zamówić mniej, skontaktuj się z nami – znajdziemy rozwiązanie!

Jak szybko będzie zrealizowane zamówienie?

Na szybkość realizacji zamówienia wpływa wybrany branding oraz opakowanie. Jednak, standardowo na sfinalizowanie zamówienia potrzebujemy od 10 do 16 dni roboczych.

Czy jest możliwość podmiany któregoś z produktów w zestawie?

Jak najbardziej! Możemy zmienić dla Ciebie wybrany produkt w zestawie. Wystarczy się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie.

Czy możemy sami ułożyć życzenia na kartce dołączonej do zestawów?

Oczywiście! Jeśli chcesz mieć tę przyjemność, by samodzielnie podziękować za współpracę, możesz samodzielnie stworzyć kartkę, a następnie dostarczyć nam, abyśmy mogli umieścić ją w paczce.

Co jeśli nie udało mi się znaleźć okoliczności paczki, której potrzebuję?

Skontaktuj się z nami! Zaproponujemy Ci paczkę Create, dopasowaną do Twoich potrzeb.