Prezenty biznesowe to świetny sposób, aby wyrazić swoją wdzięczność, podkreślić wagę współpracy lub po prostu sprawić przyjemność pracownikom i kontrahentom. Szczególnie ważne jest jednak, by w pamięci zostały welcome packi oraz paczki na jubileusze firmowe.

Welcome Packi

Welcome Packi to zestawy prezentów, które otrzymują nowi pracownicy w dniu rozpoczęcia pracy. To idealny sposób, aby przywitać ich w firmie i sprawić, że poczują się wyjątkowo. W skład Welcome Packów mogą wchodzić przedmioty, takie jak:

  • gadżety firmowe,
  • zdrowe przekąski, dodające energii,
  • praktyczne akcesoria w pracy i po pracy,
  • wysokiej jakości akcesoria,
  • kartka powitalna.

Paczki na jubileusze firmowe

Zbliża się rocznica działalności firmy lub ważna okazja, którą obchodzi się w Twojej pracy? W Magic Pack możesz stworzyć prezenty dla pracowników i kontrahentów, aby podziękować im za współpracę i podkreślić, jak ważni są dla firmy. Warto, by paczki jubileuszowe były spersonalizowane, aby jeszcze bardziej wybrzmiał ich wyjątkowy charakter.

Zamówienie prezentów biznesowych

W Magic Pack zajmujemy się tworzeniem magicznych prezentów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opiszesz nam swoje potrzeby. Doradzimy Ci, jakie produkty będą odpowiednie dla Twojej firmy i przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Możliwości jest nieskończenie wiele

paczka-na-jubileusz

Zadzwoń lub napisz do nas i zamów prezenty biznesowe, które Twoi pracownicy i kontrahenci pokochają!