Pielęgnowanie relacji w firmie to niezwykle istotny element zarządzania – tak dużymi korporacjami, jak i rodzinnymi spółkami. Nadchodzące święta Bożego Narodzenia to znakomita okazja do podziękowania pracownikom za kolejny rok wspólnej pracy, do docenienia ich zaangażowania i do wspólnej integracji.

Coraz większą popularnością cieszą się paczki dla pracowników – ale jak wybrać zestaw idealny? Poznaj wyjątkowe propozycje i poczuj magię świąt w swoim miejscu pracy!

Paczki dla pracowników na święta – jak wybrać trafiony prezent?

Gotowe paczki na święta dla pracowników nie muszą być nudne. W MagicPack znajdziesz niemal 50 zestawów zimowych i bożonarodzeniowych, które zawierają wysokiej jakości produkty. Oznacza to, że piękne, ekologiczne pudełka są wypełnione po brzegi rzemieślniczymi słodyczami, naturalnymi miodami, herbatami i dodatkami, praktycznymi akcesoriami do kuchni czy do garderoby oraz personalizowanymi życzeniami. 

Wybierając prezenty firmowe na święta dla pracowników (a także dla klientów czy kontrahentów) zauważysz propozycje bardzo klasyczne i eleganckie. Jeśli w Twoim miejscu pracy czy zespole panuje spokojna atmosfera, takie zestawy wpiszą się w kulturę firmy. To również propozycja dla niezwykle zróżnicowanych teamów – uniwersalne rozwiązania są w takich sytuacjach najlepsze.

W Magic Pack odkryjesz także kreatywne paczki, które zachęcają do integracji, rodzinnych aktywności czy hucznego celebrowania sukcesów. Prezenty firmowe z przymrużeniem oka dostarczają nie tylko pyszne przekąski i akcesoria, ale i mnóstwo pozytywnych emocji. Jeśli Twoi współpracownicy to osoby kreatywne, dynamiczne, uwielbiające dobrą zabawę – śmiało wybierz paczki typu DIY czy z żartobliwymi elementami.

Prezenty standard czy premium? Prezenty firmowe na święta w różnych wariantach od Magic Pack

Gotowe paczki dla pracowników od Magic Pack zostały skompletowane w taki sposób, by w ofercie nie zabrakło propozycji z różnych przedziałów cenowych. Możesz z łatwością odfiltrować na stronie produkty w interesujących Cię kwotach. Ponadto wiele zestawów dostępnych jest w dwóch wariantach: standard i premium.

Prezenty firmowe na święta możesz zatem zamówić w wersji podstawowej (na przykład dla pracowników) oraz premium dla zarządu czy dyrektorów działów. A może w firmie pojawił się ważny powód do świętowania i szukasz upominków, które podkreślą rangę wydarzenia? Ekskluzywne prezenty firmowe od Magic Pack to nie tylko piękne paczki, ale i profesjonalna i terminowa obsługa zamówienia. 

Świąteczna atmosfera w biurze z Magic Pack – jakie paczki dla pracowników wybrać?

Kolekcja paczek świątecznych wyróżnia się nawiązaniem do bożonarodzeniowych smaków i zapachów, do zestawów trafiły również zimowe akcesoria. Zawartość prezentów ma pomóc się prawdziwie zrelaksować, znaleźć chwilę dla siebie lub spędzić czas z bliskimi na próbowaniu wyjątkowych słodyczy, kaw czy alkoholi. Nie zapomnieliśmy jednak o rozwoju – w kilku zestawach znajdą się książki czy pomoce biurowe. 

Zdecyduj, czy prezent powinien zawierać kawę, alkohol czy może zdrowe przekąski, a następnie skorzystaj z filtrowania, aby z łatwością odnaleźć pasujące propozycje. 

Dobrze rozumiemy koncepcje, które wzmacniają kulturę pracy w nowoczesnych firmach. Ekologiczne rozwiązania, najnowsze technologie czy nacisk na budowanie pozytywnych doświadczeń – te idee przyświecają Magic Pack w procesie tworzenia i dostarczania spersonalizowanych prezentów. Zapomnij o nieestetycznych paczkach z produktami z supermarketu – sięgnij po nową jakość firmowych upominków. Poznaj ofertę świątecznych prezentów i zamów pozytywne emocje!