Przygotowujemy paczki B2B tak, by tworzyły pełne magii doświadczenia. Opakowanie odgrywa olbrzymią rolę, by prezent zrobił wrażenie i został zapamiętany na długo. Dotyczy to każdej wysyłki kreatywnej, niezależnie od tego, czy jest welcome packiem, paczką urodzinową, wysyłką PR, czy boxem firmowym dla pracowników lub klientów. Personalizowane opakowanie ma wielką moc!

Wpływ dopasowanego opakowania

Opakowanie paczki buduje wizerunek firmy oraz wzmacnia relacje klientów, pracowników oraz mediów z marką. Właśnie dlatego wiosenną przesyłkę z ofertą od naturoBanku wydrukowaliśmy na papierze rosnącym oraz uzupełniliśmy o dodatki nawiązujące do budzącej się do życia przyrody. Natomiast prezenty, które miały dodawać energii pracownikom AVIA zapakowaliśmy w kanistry ozdobione czerwonymi zawieszkami z cytatami napędzającymi do działania.

Co składa się na wyjątkowe opakowanie paczki?

Paczka to nie tylko przedmioty w środku. Na doświadczenie przy otwarciu przesyłki ma wpływ również wypełnienie wewnątrz paczki, na tle którego prezentują się prezenty, a także dodatki, które sprawiają, że przedmioty nabierają kontekstu. Opakowanie jest przecież częścią podarunku, która pierwsza rzuca się w oczy. W związku z tym nawet pudełka nawiązują do Twojej firmy i zachęcają do otwarcia prezentu, a nawet do podarowania kartonowi drugiego życia.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie

Aby stworzyć magiczną paczkę, która oczaruje osoby obdarowane, skorzystasz z pomysłów naszego zespołu kreatwynego. Potrzebujemy jedynie poznać odrobinę detali jak na pryzkład to, jaki efekt Twoja firma chce osiągnąć, czy do kogo powędrują paczki. Na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie wizualizacje koncepcji paczek. Możesz na nas liczyć od pomysłu aż do wysyłki!

Możliwości jest nieskończenie wiele

Martwisz się, że wszystko już było? Nasz kreatywny zespół wyprzedza trendy i z pewnością stworzy koncepcję paczki, która okaże się nie tylko świeża, ale też dopasowana do Twoich potrzeb!